AFD56-24-19PY-6116-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD56-24-19PY-6116-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Podatkovni listi: AFD56-24-19PY-6116-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD56-24-19PY-6116-LC
Številka dela AFD56-24-19PY-6116-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2192 pcs Podatkovni list AFD56-24-19PY-6116-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Black Druga imena DAFD56-24-19PY-6116-LC
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca AFD56-24-19PY-6116-LC
Velik premer dobavljen 24-19 Vstavi material Aluminum Alloy, Anodized Black
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.777" (45.14mm)
Premer spojne gredi Anodized Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material Y Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AFD56-24-19PX-6146
AFD56-24-19PX-6146
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Na zalogi: 4639 pcs
Prenesi: AFD56-24-19PX-6146.pdf
RFQ
AFD56-24-19PY-6117
AFD56-24-19PY-6117
Opis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1742 pcs
Prenesi: AFD56-24-19PY-6117.pdf
RFQ
AFD56-24-19PY
AFD56-24-19PY