AFD57-16-26PN-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFD57-16-26PN-6117
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: AFD57-16-26PN-6117.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFD57-16-26PN-6117
Številka dela AFD57-16-26PN-6117 Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2264 pcs Podatkovni list AFD57-16-26PN-6117.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS Status Bulk Druga imena DAFD57-16-26PN-6117
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 26
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca AFD57-16-26PN-6117
Velik premer dobavljen 16-26 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla -
Podobni izdelki
AFD57-16-26PN-LC
AFD57-16-26PN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Na zalogi: 4063 pcs
Prenesi: AFD57-16-26PN-LC.pdf
RFQ
AFD57-16-26PN
AFD57-16-26PN
Opis: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4843 pcs
Prenesi: AFD57-16-26PN.pdf
RFQ
AFD57-16-26PN-6141
AFD57-16-26PN-6141
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Prenesi: AFD57-16-26PN-6141.pdf
AFD57-16-26PN-6117 [V001]
AFD57-16-26PN-6117 [V001]
Opis: PLUG ASSY
Prenesi: AFD57-16-26PN-6117 [V001].pdf
AFD57-16-26PN-6117-LC
AFD57-16-26PN-6117-LC