1.5SMC8.2AT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1.5SMC8.2AT3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5SMC8.2AT3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TVS DIODE 7.02V 12.1V SMC
Podatkovni listi: 1.1.5SMC8.2AT3G.pdf2.1.5SMC8.2AT3G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5SMC8.2AT3G
Številka dela 1.5SMC8.2AT3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TVS DIODE 7.02V 12.1V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4385 pcs Podatkovni list 1.1.5SMC8.2AT3G.pdf2.1.5SMC8.2AT3G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.02V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.1V
Napetost - razčlenitev (min) 7.79V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 124A