15C02MH-TL-E
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
15C02MH-TL-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 15C02MH-TL-E
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRANS NPN 15V 1A MCPH3
Podatkovni listi: 15C02MH-TL-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 15C02MH-TL-E
Številka dela 15C02MH-TL-E Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRANS NPN 15V 1A MCPH3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 734901 pcs Podatkovni list 15C02MH-TL-E.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 15V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 280mV @ 20mA, 400mA
Vrsta tranzistorja NPN Paket naprave za dobavitelja 3-MCPH
Serija - Moč - maks 600mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 3-SMD, Flat Leads
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 440MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 1A 440MHz 600mW Surface Mount 3-MCPH DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 300 @ 50mA, 2V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100nA (ICBO) Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 1A