1N5931BRL
ON SemiconductorON Semiconductor
1N5931BRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5931BRL
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 18V 3W AXIAL
Podatkovni listi: 1N5931BRL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5931BRL
Številka dela 1N5931BRL Proizvajalec ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 18V 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5856 pcs Podatkovni list 1N5931BRL.pdf
Napetost - izolacija 12 Ohm Napetost - razčlenitev Axial
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 3W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 1N5931BRL
Impedanca (Max) (Zzt) 18V Razširjen opis Zener Diode 3W ±5% Through Hole Axial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Konfiguracija diode 1µA @ 13.7V
Opis DIODE ZENER 18V 3W AXIAL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.5V @ 200mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1N5931BPE3/TR12
1N5931BPE3/TR12
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: DIODE ZENER 18V 1.5W DO204AL
Na zalogi: 82247 pcs
Prenesi: 1N5931BPE3/TR12.pdf
RFQ
1N5931BP-TP
1N5931BP-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Co
Opis: DIODE ZENER 18V 1.5W DO41
Na zalogi: 1330516 pcs
Prenesi: 1N5931BP-TP.pdf
RFQ
1N5931BRLG
1N5931BRLG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 18V 3W AXIAL