1N5932BRL
ON SemiconductorON Semiconductor
1N5932BRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5932BRL
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 20V 3W AXIAL
Podatkovni listi: 1N5932BRL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5932BRL
Številka dela 1N5932BRL Proizvajalec ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 20V 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4740 pcs Podatkovni list 1N5932BRL.pdf
Napetost - izolacija 14 Ohm Napetost - razčlenitev Axial
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 3W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 1N5932BRL
Impedanca (Max) (Zzt) 20V Razširjen opis Zener Diode 3W ±5% Through Hole Axial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Konfiguracija diode 1µA @ 15.2V
Opis DIODE ZENER 20V 3W AXIAL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.5V @ 200mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1N5932BRNG
1N5932BRNG
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 20V 3W DO41
Na zalogi: 244593 pcs
Prenesi: 1N5932BRNG.pdf
RFQ
1N5932BPE3/TR12
1N5932BPE3/TR12
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: DIODE ZENER 20V 1.5W DO204AL
Na zalogi: 86607 pcs
Prenesi: 1N5932BPE3/TR12.pdf
RFQ
1N5932BRLG
1N5932BRLG
Opis: DIODE ZENER 20V 3W AXIAL
Prenesi: 1N5932BRLG.pdf
1N5932C
1N5932C
Proizvajalci: Microsemi
Opis: ZENER DIODE
Prenesi: 1N5932C.pdf
1N5932BP/TR8
1N5932BP/TR8
Proizvajalci: Microsemi
Prenesi: 1N5932BP/TR8.pdf
1N5932C G
1N5932C G
Opis: DIODE ZENER 20V 1.25W DO204AL
Prenesi: 1N5932C G.pdf
1N5932B G
1N5932B G