1N5941BRLG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1N5941BRLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1N5941BRLG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 47V 3W AXIAL
Podatkovni listi: 1N5941BRLG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1N5941BRLG
Številka dela 1N5941BRLG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 47V 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 481100 pcs Podatkovni list 1N5941BRLG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 47V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Axial
Serija - Moč - maks 3W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena 1N5941BRLGOSCT delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 67 Ohms natančen opis Zener Diode 47V 3W ±5% Through Hole Axial
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 35.8V Številka osnovnega dela 1N5941