1PMT48AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1PMT48AT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1PMT48AT1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V POWERMITE
Podatkovni listi: 1PMT48AT1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 1PMT48AT1
Številka dela 1PMT48AT1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TVS DIODE 48V 77.4V POWERMITE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4996 pcs Podatkovni list 1PMT48AT1.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja Powermite
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1000W (1kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-216AA Druga imena 1PMT48AT1OS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount