BZX55C10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C10
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 10V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C10
Številka dela BZX55C10 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 10V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4045 pcs Podatkovni list BZX55C10.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 10V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 10V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 7.5V Številka osnovnega dela BZX55C10
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX55C10-TAP
BZX55C10-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 10V 500MW DO35