BZX55C16_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C16_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C16_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 16V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C16_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C16_T50R
Številka dela BZX55C16_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 16V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5455 pcs Podatkovni list BZX55C16_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 16V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 100mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 40 Ohms natančen opis Zener Diode 16V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 12V Številka osnovnega dela BZX55C16
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX55C18_T50R
BZX55C18_T50R
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Na zalogi: 3976 pcs
Prenesi: BZX55C18_T50R.pdf
RFQ
BZX55C18-TR
BZX55C18-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Na zalogi: 2136410 pcs
Prenesi: BZX55C18-TR.pdf
RFQ
BZX55C18-TAP
BZX55C18-TAP
Prenesi: BZX55C18-TAP.pdf
BZX55C16_T50A
BZX55C16_T50A
Opis: DIODE ZENER 16V 500MW DO35
Prenesi: BZX55C16_T50A.pdf
BZX55C18
BZX55C18
Prenesi: BZX55C18.pdf
BZX55C18_T50A
BZX55C18_T50A
Prenesi: BZX55C18_T50A.pdf
BZX55C18 A0G
BZX55C18 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: BZX55C18 A0G.pdf
BZX55C16
BZX55C16
Prenesi: BZX55C16.pdf
BZX55C16 A0G
BZX55C16 A0G
Prenesi: BZX55C16 A0G.pdf
BZX55C16-TR
BZX55C16-TR
Prenesi: BZX55C16-TR.pdf
BZX55C16_T26A
BZX55C16_T26A
Prenesi: BZX55C16_T26A.pdf
BZX55C16-TAP
BZX55C16-TAP
Prenesi: BZX55C16-TAP.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika