BZX55C24_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C24_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C24_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C24_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C24_T50R
Številka dela BZX55C24_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 24V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5388 pcs Podatkovni list BZX55C24_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 24V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 100mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 24V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 18V
Podobni izdelki
BZX55C27-TAP
BZX55C27-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 27V 500MW DO35
Na zalogi: 3735745 pcs
Prenesi: BZX55C27-TAP.pdf
RFQ
BZX55C27
BZX55C27
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Na zalogi: 5180 pcs
Prenesi: BZX55C27.pdf
RFQ
BZX55C24
BZX55C24
Opis: DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Prenesi: BZX55C24.pdf
BZX55C27-TR
BZX55C27-TR
Prenesi: BZX55C27-TR.pdf
BZX55C2V0 A0G
BZX55C2V0 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 2V 500MW DO35
Prenesi: BZX55C2V0 A0G.pdf
BZX55C24-TR
BZX55C24-TR
Prenesi: BZX55C24-TR.pdf
BZX55C24 A0G
BZX55C24 A0G
Prenesi: BZX55C24 A0G.pdf
BZX55C22_T50R
BZX55C22_T50R
Opis: DIODE ZENER 22V 500MW DO35
Prenesi: BZX55C22_T50R.pdf
BZX55C27 A0G
BZX55C27 A0G
Prenesi: BZX55C27 A0G.pdf
BZX55C24_T50A
BZX55C24_T50A
Prenesi: BZX55C24_T50A.pdf
BZX55C24-TAP
BZX55C24-TAP
Prenesi: BZX55C24-TAP.pdf
BZX55C2V2 A0G
BZX55C2V2 A0G
Prenesi: BZX55C2V2 A0G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika