BZX55C39_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C39_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C39_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 39V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C39_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C39_T50R
Številka dela BZX55C39_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 39V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4352 pcs Podatkovni list BZX55C39_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 39V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 90 Ohms natančen opis Zener Diode 39V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 28V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX55C39-TAP
BZX55C39-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 39V 500MW DO35
Na zalogi: 2036203 pcs
Prenesi: BZX55C39-TAP.pdf
RFQ
BZX55C3V0_T50A
BZX55C3V0_T50A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 3V 500MW DO35