BZX55C6V8_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C6V8_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX55C6V8_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX55C6V8_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX55C6V8_T50R
Številka dela BZX55C6V8_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4191 pcs Podatkovni list BZX55C6V8_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 100mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 8 Ohms natančen opis Zener Diode 6.8V 500mW ±6% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 3V Številka osnovnega dela BZX55C6V8
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX55C7V5
BZX55C7V5
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
Na zalogi: 4281 pcs
Prenesi: BZX55C7V5.pdf
RFQ
BZX55C6V8-TR
BZX55C6V8-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 6.8V 500MW DO35
Na zalogi: 2127850 pcs
Prenesi: BZX55C6V8-TR.pdf
RFQ
BZX55C75-TR
BZX55C75-TR
Prenesi: BZX55C75-TR.pdf
BZX55C6V8
BZX55C6V8
Prenesi: BZX55C6V8.pdf
BZX55C6V8_T26A
BZX55C6V8_T26A
Prenesi: BZX55C6V8_T26A.pdf
BZX55C75-TAP
BZX55C75-TAP
Prenesi: BZX55C75-TAP.pdf
BZX55C6V8 A0G
BZX55C6V8 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: BZX55C6V8 A0G.pdf
BZX55C6V8-TAP
BZX55C6V8-TAP