BZX79C27_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C27_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX79C27_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 27V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX79C27_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX79C27_T50R
Številka dela BZX79C27_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 27V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4192 pcs Podatkovni list BZX79C27_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 27V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 27V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 18.9V Številka osnovnega dela BZX79C27
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX79C27 A0G
BZX79C27 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 27V 500MW DO35
Na zalogi: 2259540 pcs
Prenesi: BZX79C27 A0G.pdf
RFQ
BZX79C2V4
BZX79C2V4
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Na zalogi: 2333830 pcs
Prenesi: BZX79C2V4.pdf
RFQ
BZX79C2V2 A0G
BZX79C2V2 A0G
Opis: DIODE ZENER 2.2V 500MW DO35
Prenesi: BZX79C2V2 A0G.pdf
BZX79C2V4_T50R
BZX79C2V4_T50R
Prenesi: BZX79C2V4_T50R.pdf
BZX79C2V0 A0G
BZX79C2V0 A0G
Opis: DIODE ZENER 2V 500MW DO35
Prenesi: BZX79C2V0 A0G.pdf
BZX79C27
BZX79C27
Prenesi: BZX79C27.pdf
BZX79C24_T50R
BZX79C24_T50R
Prenesi: BZX79C24_T50R.pdf
BZX79C24 A0G
BZX79C24 A0G
Prenesi: BZX79C24 A0G.pdf
BZX79C2V4-T50A
BZX79C2V4-T50A
Prenesi: BZX79C2V4-T50A.pdf
BZX79C27-T50A
BZX79C27-T50A
Prenesi: BZX79C27-T50A.pdf
BZX79C24-T50A
BZX79C24-T50A