BZX79C2V7_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C2V7_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX79C2V7_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX79C2V7_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX79C2V7_T50R
Številka dela BZX79C2V7_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5882 pcs Podatkovni list BZX79C2V7_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 100 Ohms natančen opis Zener Diode 2.7V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 75µA @ 1V Številka osnovnega dela BZX79C2V7
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX79C2V4_T50R
BZX79C2V4_T50R
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Na zalogi: 5769 pcs
Prenesi: BZX79C2V4_T50R.pdf
RFQ
BZX79C2V7-T50A
BZX79C2V7-T50A
Opis: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
Na zalogi: 5044599 pcs
Prenesi: BZX79C2V7-T50A.pdf
RFQ
BZX79C30-T50A
BZX79C30-T50A
Opis: DIODE ZENER 30V 500MW DO35
Prenesi: BZX79C30-T50A.pdf
BZX79C2V7 A0G
BZX79C2V7 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: BZX79C2V7 A0G.pdf
BZX79C2V7
BZX79C2V7