BZX79C33-T50A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C33-T50A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX79C33-T50A
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX79C33-T50A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX79C33-T50A
Številka dela BZX79C33-T50A Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 33V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4629315 pcs Podatkovni list BZX79C33-T50A.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 33V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena BZX79C33-T50ATB
BZX79C33_T50A
BZX79C33_T50A-ND
BZX79C33_T50ATB
BZX79C33_T50ATB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 33V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 23.1V Številka osnovnega dela BZX79C33
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX79C30_T50R
BZX79C30_T50R
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 30V 500MW DO35
Na zalogi: 4882 pcs
Prenesi: BZX79C30_T50R.pdf
RFQ
BZX79C36
BZX79C36
Opis: DIODE ZENER 36V 500MW DO35
Na zalogi: 5101 pcs
Prenesi: BZX79C36.pdf
RFQ
BZX79C30
BZX79C30
Prenesi: BZX79C30.pdf
BZX79C36_T50R
BZX79C36_T50R
Prenesi: BZX79C36_T50R.pdf
BZX79C30 A0G
BZX79C30 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: BZX79C30 A0G.pdf
BZX79C36 A0G
BZX79C36 A0G
Prenesi: BZX79C36 A0G.pdf
BZX79C33_T50R
BZX79C33_T50R
Opis: DIODE ZENER 33V 500MW DO35
Prenesi: BZX79C33_T50R.pdf
BZX79C33 A0G
BZX79C33 A0G