BZX79C47_T50A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C47_T50A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX79C47_T50A
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 47V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX79C47_T50A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX79C47_T50A
Številka dela BZX79C47_T50A Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 47V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5035 pcs Podatkovni list BZX79C47_T50A.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 47V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 170 Ohms natančen opis Zener Diode 47V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 32.9V Številka osnovnega dela BZX79C47
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX79C47
BZX79C47
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 47V 500MW DO35
Na zalogi: 4419 pcs
Prenesi: BZX79C47.pdf
RFQ
BZX79C43_T50R
BZX79C43_T50R
Opis: DIODE ZENER 43V 500MW DO35
Na zalogi: 4778 pcs
Prenesi: BZX79C43_T50R.pdf
RFQ
BZX79C4V7
BZX79C4V7
Prenesi: BZX79C4V7.pdf
BZX79C47_T50R
BZX79C47_T50R
Prenesi: BZX79C47_T50R.pdf
BZX79C43
BZX79C43
Prenesi: BZX79C43.pdf
BZX79C43 A0G
BZX79C43 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: BZX79C43 A0G.pdf
BZX79C43_T50A
BZX79C43_T50A
Prenesi: BZX79C43_T50A.pdf
BZX79C4V3 A0G
BZX79C4V3 A0G
Prenesi: BZX79C4V3 A0G.pdf
BZX79C47 A0G
BZX79C47 A0G
Prenesi: BZX79C47 A0G.pdf
BZX79C4V3_T50R
BZX79C4V3_T50R
Prenesi: BZX79C4V3_T50R.pdf
BZX79C4V3-T50A
BZX79C4V3-T50A