BZX79C56_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C56_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX79C56_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 56V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX79C56_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX79C56_T50R
Številka dela BZX79C56_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 56V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5643 pcs Podatkovni list BZX79C56_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 56V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 200 Ohms natančen opis Zener Diode 56V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 39.2V Številka osnovnega dela BZX79C56
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX79C5V1 A0G
BZX79C5V1 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 5.1V 500MW DO35
Na zalogi: 2344615 pcs
Prenesi: BZX79C5V1 A0G.pdf
RFQ
BZX79C51
BZX79C51
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Na zalogi: 4285 pcs
Prenesi: BZX79C51.pdf
RFQ
BZX79C5V1_T50R
BZX79C5V1_T50R
Prenesi: BZX79C5V1_T50R.pdf
BZX79C51_T50R
BZX79C51_T50R
Prenesi: BZX79C51_T50R.pdf
BZX79C4V7_T50R
BZX79C4V7_T50R
Opis: DIODE ZENER 4.7V 500MW DO35