BZX79C6V2-T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C6V2-T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX79C6V2-T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
Podatkovni listi: BZX79C6V2-T50R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX79C6V2-T50R
Številka dela BZX79C6V2-T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5117831 pcs Podatkovni list BZX79C6V2-T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 100mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-35
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial
Druga imena BZX79C6V2-T50RTR
BZX79C6V2_T50R
BZX79C6V2_T50R-ND
BZX79C6V2_T50RTR
BZX79C6V2_T50RTR-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 10 Ohms natančen opis Zener Diode 6.2V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3µA @ 4V Številka osnovnega dela BZX79C6V2