BZX84B7V5LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84B7V5LT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84B7V5LT1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 7.5V 225MW SOT23-3
Podatkovni listi: BZX84B7V5LT1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84B7V5LT1
Številka dela BZX84B7V5LT1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 7.5V 225MW SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5319 pcs Podatkovni list BZX84B7V5LT1.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Moč - maks 225mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena BZX84B7V5LT1OS delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms
natančen opis Zener Diode 7.5V 225mW ±2% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 5V