BZX84C2V7LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C2V7LT1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84C2V7LT1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 2.7V 225MW SOT23-3
Podatkovni listi: BZX84C2V7LT1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84C2V7LT1G
Številka dela BZX84C2V7LT1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 2.7V 225MW SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4946974 pcs Podatkovni list BZX84C2V7LT1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±7% Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Moč - maks 225mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena BZX84C2V7LT1GOSTR delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 100 Ohms natančen opis Zener Diode 2.7V 225mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 1V Številka osnovnega dela BZX84C2V7