BZX84C6V8LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX84C6V8LT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84C6V8LT1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 6.8V 225MW SOT23-3
Podatkovni listi: BZX84C6V8LT1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84C6V8LT1
Številka dela BZX84C6V8LT1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 6.8V 225MW SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5392 pcs Podatkovni list BZX84C6V8LT1.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 10mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 (TO-236)
Serija - Moč - maks 225mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena BZX84C6V8LT1OSCT delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms
natančen opis Zener Diode 6.8V 225mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 4V
Številka osnovnega dela BZX84C6V8
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX84C6V8-G3-18
BZX84C6V8-G3-18
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 6.8V 300MW SOT23-3
Na zalogi: 1790685 pcs
Prenesi: BZX84C6V8-G3-18.pdf
RFQ
BZX84C6V8LT1G
BZX84C6V8LT1G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 6.8V 225MW SOT23-3