BZX85C10-T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C10-T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C10-T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 10V 1W DO41
Podatkovni listi: BZX85C10-T50R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C10-T50R
Številka dela BZX85C10-T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 10V 1W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2336183 pcs Podatkovni list BZX85C10-T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 10V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena BZX85C10-T50RTR
BZX85C10_T50R
BZX85C10_T50R-ND
BZX85C10_T50RTR
BZX85C10_T50RTR-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 7 Ohms natančen opis Zener Diode 10V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 7V Številka osnovnega dela BZX85C10