BZX85C11_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C11_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C11_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 11V 1W DO41
Podatkovni listi: BZX85C11_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C11_T50R
Številka dela BZX85C11_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 11V 1W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4929 pcs Podatkovni list BZX85C11_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 11V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 8 Ohms natančen opis Zener Diode 11V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 7.7V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX85C11_T50A
BZX85C11_T50A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 11V 1W DO41