BZX85C3V9TR
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C3V9TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C3V9TR
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 3.9V 1W DO41
Podatkovni listi: BZX85C3V9TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C3V9TR
Številka dela BZX85C3V9TR Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 3.9V 1W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4947 pcs Podatkovni list BZX85C3V9TR.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 3.9V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 1V Številka osnovnega dela BZX85C3V9
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX85C3V9
BZX85C3V9
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 3.9V 1W DO41
Na zalogi: 1189667 pcs
Prenesi: BZX85C3V9.pdf
RFQ
BZX85C3V9_T50R
BZX85C3V9_T50R
Opis: DIODE ZENER 3.9V 1W DO41
Na zalogi: 5419 pcs
Prenesi: BZX85C3V9_T50R.pdf
RFQ
BZX85C3V9 R0G
BZX85C3V9 R0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO204AL
Prenesi: BZX85C3V9 R0G.pdf
BZX85C3V9_T50A
BZX85C3V9_T50A
Opis: DIODE ZENER 3.9V 1W DO41
Prenesi: BZX85C3V9_T50A.pdf
BZX85C3V6_T50R
BZX85C3V6_T50R
Opis: DIODE ZENER 3.6V 1W DO41
Prenesi: BZX85C3V6_T50R.pdf
BZX85C43 R0G
BZX85C43 R0G
Opis: DIODE ZENER 43V 1.3W DO204AL
Prenesi: BZX85C43 R0G.pdf
BZX85C43 A0G
BZX85C43 A0G
Prenesi: BZX85C43 A0G.pdf
BZX85C3V9-TAP
BZX85C3V9-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 3.9V 1.3W DO41
Prenesi: BZX85C3V9-TAP.pdf
BZX85C3V9-TR
BZX85C3V9-TR
Prenesi: BZX85C3V9-TR.pdf
BZX85C43-TAP
BZX85C43-TAP
Opis: DIODE ZENER 43V 1.3W DO41
Prenesi: BZX85C43-TAP.pdf
BZX85C43
BZX85C43
Opis: DIODE ZENER 43V 1W DO41
Prenesi: BZX85C43.pdf
BZX85C3V9 A0G
BZX85C3V9 A0G
Prenesi: BZX85C3V9 A0G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika