BZX85C51_T50R
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C51_T50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C51_T50R
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 51V 1W DO41
Podatkovni listi: BZX85C51_T50R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C51_T50R
Številka dela BZX85C51_T50R Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 51V 1W DO41 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5668 pcs Podatkovni list BZX85C51_T50R.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 51V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±6% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Impedanca (Max) (Zzt) 115 Ohms natančen opis Zener Diode 51V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 36V
Podobni izdelki
BZX85C4V7_T50R
BZX85C4V7_T50R
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 4.7V 1W DO41
Na zalogi: 5955 pcs
Prenesi: BZX85C4V7_T50R.pdf
RFQ
BZX85C56 A0G
BZX85C56 A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 56V 1.3W DO204AL
Na zalogi: 2151607 pcs
Prenesi: BZX85C56 A0G.pdf
RFQ
BZX85C51
BZX85C51
Opis: DIODE ZENER 51V 1W DO41
Prenesi: BZX85C51.pdf
BZX85C56 R0G
BZX85C56 R0G
Prenesi: BZX85C56 R0G.pdf
BZX85C51 R0G
BZX85C51 R0G
Opis: DIODE ZENER 51V 1.3W DO204AL
Prenesi: BZX85C51 R0G.pdf
BZX85C51-TAP
BZX85C51-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 51V 1.3W DO41
Prenesi: BZX85C51-TAP.pdf
BZX85C51-TR
BZX85C51-TR