CM1412-03CP
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
CM1412-03CP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM1412-03CP
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka FILTER RC(PI) 68 OHM/47PF SMD
Podatkovni listi: CM1412-03CP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM1412-03CP
Številka dela CM1412-03CP Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis FILTER RC(PI) 68 OHM/47PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5422 pcs Podatkovni list CM1412-03CP.pdf
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 68 Ohms, C = 47pF
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.056" L x 0.037" W (1.41mm x 0.95mm) Serija -
Odpornost - Kanal (Ohm) 68 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-WFBGA, WLCSP delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 2 Tip montaže Surface Mount
Višina 0.028" (0.70mm) Filtriranje 2nd
Zaščita pred ESD Yes natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 68 Ohms, C = 47pF 5-WFBGA, WLCSP
Frekvenca Center / Cutoff 60MHz (Cutoff) Znižanje vrednosti 35dB @ 800MHz ~ 2.7GHz