FAN1086M285
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAN1086M285
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 1.5A TO263-3
Podatkovni listi: FAN1086M285.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FAN1086M285
Številka dela FAN1086M285 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.85V 1.5A TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4507 pcs Podatkovni list FAN1086M285.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7.5V
Paket naprave za dobavitelja TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 25°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 1.5A TO-263-3
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -