FAN23SV10MMPX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FAN23SV10MMPX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAN23SV10MMPX
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 34PQFN
Podatkovni listi: FAN23SV10MMPX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FAN23SV10MMPX
Številka dela FAN23SV10MMPX Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG BUCK ADJ 10A SYNC 34PQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84498 pcs Podatkovni list FAN23SV10MMPX.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 0.6V Voltage - Output (Max) 5.5V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 15V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 34-PQFN (5.5x5) Serija TinyBuck®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 34-PowerTFQFN
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena FAN23SV10MMPXTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 200kHz ~ 1.5MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 10A 34-PowerTFQFN Trenutni - izhod 10A