FAN2501S285X
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FAN2501S285X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAN2501S285X
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5
Podatkovni listi: FAN2501S285X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FAN2501S285X
Številka dela FAN2501S285X Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5194 pcs Podatkovni list FAN2501S285X.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.14V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 43dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 100mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 100mA