FAN2559MP15X
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FAN2559MP15X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAN2559MP15X
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 180MA 6MLP
Podatkovni listi: FAN2559MP15X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FAN2559MP15X
Številka dela FAN2559MP15X Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.5V 180MA 6MLP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4718 pcs Podatkovni list FAN2559MP15X.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-MLP (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 50dB (100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 180mA 6-MLP (2x2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 180mA