FAN4603MM15X
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAN4603MM15X
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.5V
Podatkovni listi: FAN4603MM15X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FAN4603MM15X
Številka dela FAN4603MM15X Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DC DC CONVERTER 1.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3985 pcs Podatkovni list FAN4603MM15X.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.5V Napetost - Vhod (Min) 2.3V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Paket naprave za dobavitelja 6-MLP (4x2.5) Velikost / dimenzija 0.16" L x 0.10" W x 0.04" H (4.0mm x 2.5mm x 1.1mm)
Serija FAN4603 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-PowerTDFN Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti OCP, OTP, SCP, UVLO Učinkovitost 91%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 600mA 2.3V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 600mA