FAN5362UMP33X
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FAN5362UMP33X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAN5362UMP33X
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 0.5A SYNC 6UMLP
Podatkovni listi: FAN5362UMP33X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FAN5362UMP33X
Številka dela FAN5362UMP33X Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG BUCK 3.3V 0.5A SYNC 6UMLP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160060 pcs Podatkovni list FAN5362UMP33X.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 6-UMLP (2x2) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-UDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena FAN5362UMP33X-ND
FAN5362UMP33XTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 3MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 6-UDFN Exposed Pad
Trenutni - izhod 500mA Številka osnovnega dela FAN5362