FAN7621N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FAN7621N
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC OFF-LINE CTRLR PROG PFM 16DIP
Podatkovni listi: FAN7621N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FAN7621N
Številka dela FAN7621N Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC OFF-LINE CTRLR PROG PFM 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4204 pcs Podatkovni list FAN7621N.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 11.3 V ~ 25 V Napetost - zagon 14.5V
Napetost - razčlenitev - Topologija Half-Bridge
Paket naprave za dobavitelja 16-DIP Serija -
Moč (Watts) 200W Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Izhodna izolacija Isolated
delovna temperatura -40°C ~ 130°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Notranja stikala No Frekvenca - preklop Up to 300kHz
Zaščita napak Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage Delovni cikel 50%
natančen opis Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 300kHz 16-DIP Nadzorne funkcije Frequency Control