FCD600N65S3R0
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCD600N65S3R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCD600N65S3R0
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka SUPERFET3 650V DPAK PKG
Podatkovni listi: FCD600N65S3R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCD600N65S3R0
Številka dela FCD600N65S3R0 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis SUPERFET3 650V DPAK PKG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 80361 pcs Podatkovni list FCD600N65S3R0.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 600µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D-PAK (TO-252)
Serija SuperFET® III Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 54W (Tc) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Brez svinca Lead free Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 465pF @ 400V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V natančen opis N-Channel 650V 6A (Tc) 54W (Tc) Surface Mount D-PAK (TO-252)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)