FCH25N60N
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCH25N60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCH25N60N
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 25A TO-247
Podatkovni listi: FCH25N60N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCH25N60N
Številka dela FCH25N60N Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 25A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15708 pcs Podatkovni list FCH25N60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija SupreMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 126 mOhm @ 12.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 216W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3352pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 74nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 25A (Tc) 216W (Tc) Through Hole TO-247
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)