FCMT250N65S3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCMT250N65S3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCMT250N65S3
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka SUPERFET3 650V PQFN88
Podatkovni listi: FCMT250N65S3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCMT250N65S3
Številka dela FCMT250N65S3 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis SUPERFET3 650V PQFN88 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 61509 pcs Podatkovni list FCMT250N65S3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.2mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja Power88
Serija SuperFET® III Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-PowerTSFN Druga imena FCMT250N65S3-ND
FCMT250N65S3OSTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Brez svinca Lead free
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1010pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 12A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount Power88 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)