FCP165N65S3R0
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCP165N65S3R0
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka SUPERFET3 650V TO220 PKG
Podatkovni listi: FCP165N65S3R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCP165N65S3R0
Številka dela FCP165N65S3R0 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis SUPERFET3 650V TO220 PKG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 57360 pcs Podatkovni list FCP165N65S3R0.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.9mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220-3
Serija SuperFET® III Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 9.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 154W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Brez svinca Lead free
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 19A (Tc) 154W (Tc) Through Hole TO-220-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 19A (Tc)