FCPF067N65S3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCPF067N65S3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCPF067N65S3
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 44A TO220F
Podatkovni listi: FCPF067N65S3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCPF067N65S3
Številka dela FCPF067N65S3 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 650V 44A TO220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36864 pcs Podatkovni list FCPF067N65S3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4.4mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F
Serija SuperFET® III Rds On (Max) @ Id, Vgs 67 mOhm @ 22A, 10V
Odmik moči (maks.) 46W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3090pF @ 400V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 78nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V natančen opis N-Channel 650V 44A (Tc) 46W (Tc) Through Hole TO-220F
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FCPF11N60
FCPF11N60
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 600V 11A TO220F
Na zalogi: 90799 pcs
Prenesi: FCPF11N60.pdf
RFQ
FCPF11N60F
FCPF11N60F
Na zalogi: 78303 pcs
Prenesi: FCPF11N60F.pdf
RFQ
FCPAPER5
FCPAPER5
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: POLISHING FILM
Prenesi:
FCPF099N65S3
FCPF099N65S3
Opis: MOSFET N-CH 650V 30A TO220F
Prenesi: FCPF099N65S3.pdf
FCP9N60N
FCP9N60N
Opis: MOSFET N-CH 600V 9A TO220