FCPF600N60Z
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FCPF600N60Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FCPF600N60Z
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N CH 600V 7.4A TO-220F
Podatkovni listi: FCPF600N60Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FCPF600N60Z
Številka dela FCPF600N60Z Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N CH 600V 7.4A TO-220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104572 pcs Podatkovni list FCPF600N60Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F-3
Serija SuperFET® II Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 3.7A, 10V
Odmik moči (maks.) 89W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1120pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 26nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 7.4A (Tc) 89W (Tc) Through Hole TO-220F-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7.4A (Tc)