FDA33N25
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDA33N25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDA33N25
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 33A TO-3PN
Podatkovni listi: FDA33N25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
900 pcs
1350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FDA33N25
Številka dela FDA33N25 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 250V 33A TO-3PN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57730 pcs Podatkovni list FDA33N25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-3PN
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 94 mOhm @ 16.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 245W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3P-3, SC-65-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 46.8nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V
natančen opis N-Channel 250V 33A (Tc) 245W (Tc) Through Hole TO-3PN Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)