FDPF44N25TRDTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDPF44N25TRDTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDPF44N25TRDTU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 44A TO-220F
Podatkovni listi: FDPF44N25TRDTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FDPF44N25TRDTU
Številka dela FDPF44N25TRDTU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 250V 44A TO-220F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61756 pcs Podatkovni list FDPF44N25TRDTU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220F (LG-Formed)
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 69 mOhm @ 22A, 10V
Odmik moči (maks.) 38W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack, Formed Leads delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2870pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 61nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis N-Channel 250V 44A (Tc) 38W (Tc) Through Hole TO-220F (LG-Formed)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)