FDU3N40TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDU3N40TU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FDU3N40TU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 400V 2A IPAK
Podatkovni listi: FDU3N40TU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FDU3N40TU
Številka dela FDU3N40TU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 400V 2A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152814 pcs Podatkovni list FDU3N40TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja IPAK (TO-251)
Serija UniFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.4 Ohm @ 1A, 10V
Odmik moči (maks.) 30W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 225pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 400V
natančen opis N-Channel 400V 2A (Tc) 30W (Tc) Through Hole IPAK (TO-251) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)