FJX3007RTF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FJX3007RTF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FJX3007RTF
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT323
Podatkovni listi: FJX3007RTF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FJX3007RTF
Številka dela FJX3007RTF Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT323 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2362168 pcs Podatkovni list FJX3007RTF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA
Vrsta tranzistorja NPN - Pre-Biased Paket naprave za dobavitelja SOT-323
Serija - Resistor-Emitter Base (R2) 47 kOhms
Rezistor - osnova (R1) 22 kOhms Moč - maks 200mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-70, SOT-323
Druga imena FJX3007RTF-ND
FJX3007RTFTR
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 250MHz
natančen opis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 100mA 250MHz 200mW Surface Mount SOT-323 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 68 @ 5mA, 5V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100nA (ICBO) Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100mA