FOD2200SV
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FOD2200SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FOD2200SV
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka OPTOISO 5KV TRI-STATE 8SMD
Podatkovni listi: FOD2200SV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FOD2200SV
Številka dela FOD2200SV Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis OPTOISO 5KV TRI-STATE 8SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4616 pcs Podatkovni list FOD2200SV.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 20 V Napetost - izolacija 5000Vrms
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.4V Paket naprave za dobavitelja 8-SMT
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 80ns, 25ns
Zamuda za razmnoževanje tpLH / tpHL (maks.) 300ns, 300ns Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SMD, Gull Wing Vrsta izhoda Tri-State
Druga imena FOD2200SV_NL
FOD2200SV_NL-ND
FOD2200SVFS
FOD2200SVFS-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 1 Tip montaže Surface Mount
Vhodi - Side 1 / Side 2 1/0 Vrsta vnosa DC
natančen opis Logic Output Optoisolator 2.5MBd Tri-State 5000Vrms 1 Channel 10kV/µs CMTI 8-SMT Hitrost prenosa podatkov 2.5MBd
Trenutni - izhod / kanal 25mA Tok - DC naprej (če) (maks.) 10mA
Prehodna imuniteta v skupnem načinu (Min) 10kV/µs