FQB5P10TM
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQB5P10TM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQB5P10TM
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 100V 4.5A D2PAK
Podatkovni listi: FQB5P10TM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQB5P10TM
Številka dela FQB5P10TM Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 100V 4.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5019 pcs Podatkovni list FQB5P10TM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263AB)
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.05 Ohm @ 2.25A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.75W (Ta), 40W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.2nC @ 10V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis P-Channel 100V 4.5A (Tc) 3.75W (Ta), 40W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263AB)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)