FQD5N20LTF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQD5N20LTF
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 3.8A DPAK
Podatkovni listi: 1.FQD5N20LTF.pdf2.FQD5N20LTF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQD5N20LTF
Številka dela FQD5N20LTF Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 200V 3.8A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5588 pcs Podatkovni list 1.FQD5N20LTF.pdf2.FQD5N20LTF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D-Pak
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.2 Ohm @ 1.9A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 37W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 325pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.2nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V natančen opis N-Channel 200V 3.8A (Tc) 2.5W (Ta), 37W (Tc) Surface Mount D-Pak
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3.8A (Tc)