FQI2P25TU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQI2P25TU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQI2P25TU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 250V 2.3A I2PAK
Podatkovni listi: FQI2P25TU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQI2P25TU
Številka dela FQI2P25TU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 250V 2.3A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4097 pcs Podatkovni list FQI2P25TU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK (TO-262)
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 Ohm @ 1.15A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.13W (Ta), 52W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.5nC @ 10V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis P-Channel 250V 2.3A (Tc) 3.13W (Ta), 52W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.3A (Tc)