FQI9N25CTU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQI9N25CTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQI9N25CTU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 8.8A I2PAK
Podatkovni listi: FQI9N25CTU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQI9N25CTU
Številka dela FQI9N25CTU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 250V 8.8A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5676 pcs Podatkovni list FQI9N25CTU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK (TO-262)
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 430 mOhm @ 4.4A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.13W (Ta), 74W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis N-Channel 250V 8.8A (Tc) 3.13W (Ta), 74W (Tc) Through Hole I2PAK (TO-262)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8.8A (Tc)