FQNL1N50BBU
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FQNL1N50BBU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FQNL1N50BBU
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 0.27A TO-92L
Podatkovni listi: FQNL1N50BBU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FQNL1N50BBU
Številka dela FQNL1N50BBU Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 0.27A TO-92L Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4181 pcs Podatkovni list FQNL1N50BBU.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.7V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-92L
Serija QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 9 Ohm @ 135mA, 10V
Odmik moči (maks.) 1.5W (Tc) Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 Long Body delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.5nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 270mA (Tc) 1.5W (Tc) Through Hole TO-92L
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 270mA (Tc)